
JL Performance MaxxECU PRO Supra/Aristo MK1 A340 P&P
2 899,00 €
Kuvaus
JL Performancen omaa tuotantoa oleva "Plug&play" ecusetti MKIV Supraan, joka hoitaa nyt myös A340 automaattivaihteiston ohjauksen. Et siis tarvitse enää vakio ecua aftermarket ecun rinnalle ohjaamaan askia. Maxxeculla vaihteiston ohjaus täysin muokkailtavissa ja vahvistamattomankin askin saa kestämään, kun vaihtotapahtumiin saa tehtyä oikeasti toimivan väännönrajoituksen.
Tähän pakettiin lisättävissä erilaisia optioita, kysy tarjous jos tarvitset jotain lisää, mutta tällä paketilla onnistuu sekä moottorin että vaihteiston ohjaus.
Sisältää:
MaxxECU Pro ecun
JL Performance adapterijohtosarja vakiojohtosarjan ja maxxecu pro:n väliin
LSU 4.2 lambda-anturin ja Lambdan kaapelin, ilmoita pituus tilatessa! (Oletuksena kaapelin pituus 2m)
Mappianturin letkun
USB kaapelin
Valittavissa olevia optioita, kysy tarjous näistä:
-12kpl pakolämpö sisääntuloja
-4.9 LSU Lambda
-Sähkökaasu (DBW)
-Ahtopaineen, Flektien yms yms ohjaukset
-Haluamasi liittimet ylimääräiseksi jääviin sisääntuloihin/lähtöihin (esim. Deutch DTM jne.)
Pro eculla mahdollista toteuttaa aika paljon kaikenlaista, sillä i/o määrä on älyttömän kova, joten jos hakusessa jotain mitä et listalta löytänyt niin laita viestiä.
Tehdään tilauksesta, toimitusaika 7-14 arkipäivää